حضور گروه کی نیا در نمایشگاه اگروفود ۱۴۰۲ تهران

اگروفود ۱۴۰۲

اگروفود یک نمایشگاه بین المللی مشهور است که ذینفعان کلیدی از کشاورزی، مواد غذایی، ماشین الات و صنایع مرتبط را گرد هم می اورد. این پلتفرم به عنوان یک کاتالیزور برای نمایش اخرین فناوری ها، تقویت همکاری های تجاری و تبادل دانش و تخصص عمل می کند.

اگروفود ۱۴۰۲ تهران نمایشگاهی است که رهبران صنعت، کارشناسان و علاقه مندان از سراسر جهان را گرد هم خواهد آورد. این سی‌امین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، غذا، ماشین الات و صنایع وابسته قرار است از ۲۶ تا ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شود.

در نمایشگاه ایران اگروفود ۱۴۰۲ به ما بپیوندید!

گروه صنعتی کی نیا در نمایشگاه امسال، به معرفی محصولات و خدمات خود از جمله تولید بدون کارخانه در صنعت مواد غذایی خواهد پرداخت. کی‌ نیا فعالیت خود را در زمینه تولید و توزیع انواع آجیل و خشکبار از سال ۱۳۶۱ در قالب یک شرکت کوچک آغاز کرده و امروزه با داشتن بیش از ۹۰ نفر نیروی کار، در قالب دو شرکت بهراد مازند شمال، تولید کننده محصولات غذایی و شرکت ماهان پخش زرین شمال، توزیع کننده محصولات تند مصرف فعالیت می کند. از شما همراهان عزیز دعوت می‌کنیم تا در نمایشگاه ایران اگروفود ۱۴۰۲ از غرفه گروه صنعتی کی نیا بازدید نمایید.

سی امین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، غذا، ماشین الات و صنایع وابسته
تاریخ:۲۶ تا ۲۹ خرداد ۱۴۰۲
محل برگزاری: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
سالن: 31A
غرفه: 8
برای اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد، لطفا به iran-agrofood.com مراجعه کنید.

اخبار روزانه نمایشگاه اگروفود ۱۴۰۲

از طریق پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی ما با ما در ارتباط باشید تا به روز رسانی های روزانه، اخبار و نگاهی اجمالی به پشت صحنه این رویداد را دریافت کنید. هیچ اطلاعات مهمی را از دست ندهید – ما را در اینستاگرام، فیس بوک و لینکدین دنبال کنید!